Częstochowa - środa, 24 października 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Zduńska Wola, praca Ogrodzieniec, praca Iłowa, praca Złocieniec, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Andrespol. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


PiS wygrało, ale w sejmiku województwa śląskiego będzie w opozycji [OFICJALNE WYNIKI]
Rozpoczęły się rozmowy na temat współpracy pomiędzy Koalicją Obywatelską, SLD i PSL w sejmiku województwa śląskiego. Te ugrupowania będą mieć w nim razem 23 głosy. PiS zdobyło 22 mandaty.
Tue, 23 Oct 2018 19:11:00 GMT

Wybory samorządowe. W powiecie lublinieckim nie lubią partyjnych szyldów
Podczas wyborów w niedzielę 21 października w powiecie lublinieckim procentowo zwyciężył komitet Wspólnota Ziemi Lublinieckiej. Mandatów do rady powiatu zdobył jednak tyle samo co Porozumienie Samorządowe Ziemi Lublinieckiej, które uzyskało niższy wynik.
Tue, 23 Oct 2018 15:17:00 GMT

Wybory samorządowe. W powiecie myszkowskim triumfuje PiS
Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrało niedzielne wybory do powiatu myszkowskiego. Drugi wynik należy do Koalicji Obywatelskiej.
Tue, 23 Oct 2018 14:06:00 GMT

Wybory samorządowe. W powiecie kłobuckim remis PSL i PiS, choć ze wskazaniem na ludowców
W powiecie kłobuckim w niedzielę 21 października więcej wyborców zagłosowało na PSL, ale ludowcy zdobyli tyle samo mandatów co drugi na podium PiS.
Tue, 23 Oct 2018 11:23:00 GMT

W Sali Papieskiej na Jasnej Górze pokażą spektakl o misjonarzu
Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa przywiezie do Częstochowy spektakl "Serce bez granic". Można go zobaczyć we wtorek 23 października w Sali Papieskiej na Jasnej Górze. Wstęp wolny.
Tue, 23 Oct 2018 11:01:00 GMT

Wybory samorządowe. W powiecie częstochowskim wygrał PSL - tuż przed PiS
Są ostateczne wyniki wyborów do rady powiatu częstochowskiego. Najlepiej wypadli ludowcy, zdobywając 9 z 25 mandatów. Rekordzistą wyborów jest Krzysztof Smela, obecny starosta częstochowski. Sam jeden zgarnął 2079 głosów.
Tue, 23 Oct 2018 09:51:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Maków Podhalański | nieruchomości Gostyń | nieruchomości Zawidów | nieruchomości Gostynin | nieruchomości Otrębusy