Częstochowa - Poniedziałek, 10 grudnia 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Strzelce Krajeńskie, praca Zagórów, praca Stary Sącz, praca Karczew, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Bogdańczowice. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Częstochowa ma być gorsza od innych miast? Zawalczmy o Gąszczyk
Po pięć mają Kraków i Kielce, po dwa Katowice i Poznań. A w Częstochowie rezerwatu wciąż brak. Przyrodnicy i społecznicy chcą to zmienić i walczą o objęcie ochroną uroczyska Gąszczyk, najpiękniejszego miejsca w całym przełomie Warty.
Mon, 10 Dec 2018 06:06:00 GMT

Częstochowa. Na klepisku w rejonie ul. Staszica i Perepeczki wyrasta niezwykły plac zabaw
Teren w rejonie ul. Staszica i Perepeczki miał być zagospodarowany do końca listopada, ale prace jeszcze trwają. Ich rezultaty częściowo już widać. Cieszą się z nich zwłaszcza dzieci, bo na dawnym klepisku wyrasta fantastyczny plac zabaw.
Sun, 09 Dec 2018 18:07:00 GMT

Amatorski Teatr Integracji Pokoleniowej w Częstochowie. Na scenie wystąpi 40 osób
Najmłodsi aktorzy mają 9 lat, ci trochę starsi - ponad 60. Ramię w ramię przygotowali spektakl "Ci, co zginą, będą siewcami". Na uroczystą premierę zapraszają już niebawem. Organizatorem przedsięwzięcia jest częstochowska Fundacja Małego i Dużego Człowieka Kolorowa.
Sun, 09 Dec 2018 16:25:00 GMT

Częstochowa. Piłsudskiego coraz bardziej rozkopana, znikają też drzewa
Miesiąc temu zaczęły się prace przy budowie węzła przesiadkowego na ul. Piłsudskiego. Z każdym dniem widać coraz większe efekty.
Sun, 09 Dec 2018 14:40:00 GMT

Konkursowa "Paraolimpiada" w Częstochowie. Chętni mogą się zgłaszać!
Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w Częstochowie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w "III Paraolimpiadzie fotograficzno-plastycznej". Prace można wysyłać do 11 stycznia 2019 r.
Sun, 09 Dec 2018 12:59:00 GMT

Częstochowa. Ponad pięć milionów złotych unijnego wsparcia na miejskie projekty edukacyjne
"Zawodowa Współpraca 2" wesprze młodzież szkół zawodowych i będzie kontynuacją bardzo udanej pierwszej edycji. Z kolei dzięki projektowi "Wesołe Przedszkole" powstaną dwa oddziały przedszkolne, a łącznie skorzysta z niego ponad 400 dzieci, także tych z niepełnosprawnościami. Na oba projekty miasto zdobyło 5,4 mln zł.
Sun, 09 Dec 2018 11:22:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Żory | nieruchomości Pakość | nieruchomości Łobez | nieruchomości Malbork | nieruchomości Bobrowniki