Częstochowa - środa, 25 kwietnia 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Oborniki, praca Ruciane-Nida, praca Andrychów, praca Wiązów, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Bogusławice. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Blisko 5 mln zł. Tyle wyda w tym roku Częstochowa na zieleń
Miasto wyłoniło firmy, które od kwietnia utrzymują porządek na miejskich terenach zielonych, pielęgnują miejską zieleń i utrzymują czystość na przystankach komunikacji miejskiej. Częstochowa przeznaczy na to o 1,7 mln zł więcej niż przed rokiem.
Wed, 25 Apr 2018 04:24:00 GMT

Politechnika Częstochowska chce kształcić fachowców dla Guardiana
Politechnika Częstochowska uruchamia nowy kierunek studiów, a miasto ją w tym wspiera, także finansowo. Ten nowy kierunek to technologia szkła i ceramiki, która wykształci fachowców m.in. dla rozbudowującej się huty szkła Guardian.
Tue, 24 Apr 2018 13:30:00 GMT

Maciej Lasek w Częstochowie. Lekcja fizyki smoleńskiej
- To zaślepienie jest po obu stronach - stwierdził dr Maciej Lasek, mówiąc o uczestnikach sporu smoleńskiego. Jeden z autorów raportu po katastrofie, były przewodniczący państwowej komisji ds. badania wypadków lotniczych, spotkał się w poniedziałek 23 kwietnia z mieszkańcami Częstochowy.
Tue, 24 Apr 2018 11:56:00 GMT

Festiwal "Gaude Mater" coraz bliżej. Sprawdź program i ceny biletów
1 maja rozpocznie się 28. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej "Gaude Mater". Do Częstochowy przyjadą m.in. zespoły Marii Pomianowskiej i Karoliny Cichej oraz Kantor Yoseph Schwartz i Chór Synagogi pod Białym Bocianem we Wrocławiu.
Tue, 24 Apr 2018 10:19:00 GMT

Częstochowa dla seniorów. Specjalna aplikacja i ulgowy bilet na cały rok
Władze Częstochowy mają nowe pomysły na wsparcie dla seniorów. Już działa aplikacja na smartfona, dzięki której mogą wezwać pomoc, a od 1 maja emeryci będą mieli prawo do rocznego biletu na komunikację miejską za 100 zł.
Tue, 24 Apr 2018 05:47:00 GMT

Jubileuszowa Noc Kulturalna w Częstochowie. Można jeszcze zgłaszać swoje pomysły!
Tylko do końca kwietnia można zgłaszać pomysły, które mogłyby zostać zrealizowane podczas wrześniowej Nocy Kulturalnej. Organizatorzy czekają na propozycje koncertów, wernisaży, spotkań, ale też bardziej nieszablonowych wydarzeń.
Mon, 23 Apr 2018 12:14:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Dębica | nieruchomości Wałcz | nieruchomości Rypin | nieruchomości Gryfów Śląski | nieruchomości Osie