Częstochowa - Sobota, 18 sierpnia 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Rypin, praca Gozdnica, praca Gąbin, praca Rawa Mazowiecka, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Nowa Huta. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Częstochowski magistrat przyjazny obcokrajowcom. Najbardziej w województwie?
Stowarzyszenie "Bona Fides" zbadało 19 miast na prawach powiatu z terenu województwa śląskiego pod kątem przygotowania do obsługi obcokrajowców. Częstochowa została oceniona najwyżej.
Sat, 18 Aug 2018 15:38:00 GMT

Włókniarz Częstochowa. Przywiozą z Tarnowa trzy punkty?
W niedzielę forBET Włókniarz Częstochowa czeka trudne spotkanie. Rywalem biało-zielonych będzie Grupa Azoty Unia Tarnów. Gospodarze w niedzielę jadą o życie i z pewnością będą chcieli wygrać, aby przedłużyć swoje szanse na utrzymanie w PGE Ekstralidze.
Sat, 18 Aug 2018 12:10:00 GMT

Billboardy z Jarosławem Kaczyńskim także w Częstochowie
Wielkie billboardy z hasłem: "PiS wziął miliony" zilustrowane twarzą Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się także w Częstochowie, m.in. w al. Jana Pawła II i przy ul. Michałowskiego. Podobne zawisły w całej Polsce. To kampania wyborcza Koalicji Obywatelskiej Platformy i Nowoczesnej.
Sat, 18 Aug 2018 10:28:00 GMT

Hipisi w 1977 roku pod Jasną Górą. Zdjęcia Tadeusza Rolkego
Tadeusz Rolke, wybitny fotografik i prekursor polskiej fotografii reportażowej, w 1977 r. sfotografował na pielgrzymce na Jasną Górę babcie w ludowych zapaskach, a obok... hipisów. Skąd się wzięli?
Sat, 18 Aug 2018 09:15:00 GMT

Sobota w Garnku. Mistrzostwa w dojeniu krowy i smażenie jajecznicy z tysiąca jaj
Powiatowe Mistrzostwa w Dojeniu Krowy na Czas doczekają się drugiej odsłony. Impreza w Garnku odbędzie się 18 sierpnia. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji.
Fri, 17 Aug 2018 15:59:00 GMT

Na pl. Biegańskiego stanęła scena. Przygotowania do Festiwalu Retro Częstochowa
Do Częstochowy przyjadą m.in. Reni Jusis i Natalia Przybysz. Jubileuszowa edycja Festiwalu Retro już w sobotę. Impreza odbędzie się na pl. Biegańskiego. Przygotowania trwają.
Fri, 17 Aug 2018 14:06:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Kożuchów | nieruchomości Żarów | nieruchomości Łomianki | nieruchomości Szczekociny | nieruchomości Biskupice Podgórne