Częstochowa - Poniedziałek, 26 lutego 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Kutno, praca Kwidzyn, praca Nałęczów, praca Węgliniec, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Dylew. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Częstochowa. Statuetki dla wyróżniających się w powiecie [LISTA]
Ponad 700 osób wzięło udział w uroczystej gali w filharmonii, podczas której starosta częstochowski wręczył doroczne statuetki "Za zasługi dla powiatu".
Sun, 25 Feb 2018 19:03:00 GMT

Częstochowska grupa AmperA świętowała piąte urodziny. Fani dopisali [ZDJĘCIA]
Urodzinowe koncerty grupy AmperA stają się w Częstochowie pewną tradycją. W sobotę 24 lutego zespół świętował w "Stacherczaku". Jak zawsze były niespodzianki.
Sun, 25 Feb 2018 15:59:00 GMT

Będzie jeszcze zimniej. Ostrzeżenie o silnym mrozie w naszym regionie
Temperatury w północnej części województwa śląskiego mogą spaść nawet do -21 stopni Celsjusza!
Sun, 25 Feb 2018 14:09:00 GMT

15-latek z Częstochowy z szansą na paraolimpiadę w Tokio. "W wodzie czuję się wolny"
Przemek Drąg udowadnia, że bycie niewidomym nie oznacza, że nie można czerpać z życia garściami. Jest znakomitym pływakiem, jeździ na nartach, gra na gitarze. I co ważne - mobilizuje innych do działania!
Sun, 25 Feb 2018 12:25:00 GMT

Święto ludzi sportu w Częstochowie. Najlepsi dostali nagrody [LISTA]
Zawodnicy, trenerzy i działacze z całego regionu częstochowskiego odebrali w ratuszu wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe w 2017 r.
Sun, 25 Feb 2018 07:05:00 GMT

OKF. Od niedzieli na ekranie "Złota Piątka". Zobaczymy m.in. "Twojego Vincenta"
Częstochowski Ośrodek Kultury Filmowej - OKF Kino Studyjne "Iluzja" po raz kolejny zaprosił widzów do głosowania na najlepsze filmy ubiegłego roku. Werdykt kinomanów zostanie pokazany na ekranie. Pierwszy seans już 25 lutego.
Sat, 24 Feb 2018 19:12:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Ćmielów | nieruchomości Biała Podlaska | nieruchomości Chełmża | nieruchomości Wolsztyn | nieruchomości Borowina