Częstochowa - Poniedziałek, 25 czerwca 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Niepołomice, praca warmińsko-mazurskie, praca Prabuty, praca Złocieniec, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Stegna. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Feta na cześć studentów Politechniki Częstochowskiej. Ich łazik jest najlepszy na świecie [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wiedzą, umiejętnościami, ale i sprytem studenci Politechniki Częstochowskiej wspierani przez ucznia LO im. Sienkiewicza wygrali międzynarodowe zawody łazików marsjańskich w USA. W poniedziałek 25 czerwca uczelnia powitała zwycięzców z wielkimi honorami.
Mon, 25 Jun 2018 17:19:00 GMT

DK1 Częstochowa. Na parkingu w Romanowie pojawił się krokodyl Tirek [ZDJĘCIA]
Były wielka maskotka, nieco zabawy, trochę słodyczy i przypomnienie zasad bezpiecznego zachowania się - tak inspektorzy ruchu drogowego, zwani powszechnie przez kierowców krokodylami, rozpoczęli na parkingu przy DK1 w Romanowie wakacyjną akcję kontroli autokarów przewożących dzieci i młodzież.
Mon, 25 Jun 2018 12:15:00 GMT

KOD Częstochowa organizuje protest przed sądem. "Europo, nie odpuszczaj!"
- Polska jest członkiem UE i posiada narzędzia do powstrzymania wycinki sędziów Sądu Najwyższego, takie same, jakie zastosowała, powstrzymując wycinkę Puszczy Białowieskiej - przypomina KOD Częstochowa i po raz kolejny wzywa przed częstochowski sąd.
Mon, 25 Jun 2018 10:26:00 GMT

Radni niezadowoleni. Powodem brak ministerialnej dotacji na remont teatru
Częstochowscy radni na ostatniej sesji przyjęli stanowisko w sprawie odrzucenia przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wniosku o dotację na remont Teatru im. Adama Mickiewicza. Ocenili decyzję resortu jako "bezpodstawną".
Mon, 25 Jun 2018 09:39:00 GMT

Macie ochotę na Dzień Błota? W regionie szykuje się dobra zabawa!
Wiek nie gra roli, według zapowiedzi wszyscy mogą hasać swobodnie w błotnistej mazi. Okazją będzie Międzynarodowy Dzień Błota. Nietuzinkowa impreza odbędzie się 29 czerwca w gminie Mykanów.
Mon, 25 Jun 2018 08:06:00 GMT

Szkoły zawodowe w Częstochowie dostały sprzęt za miliony [ZDJĘCIA]
Dzięki unijnemu projektowi 34 pracownie w dziewięciu szkołach zawodowych w Częstochowie zostały wyposażone w potrzebny sprzęt. Kosztował on 3,8 mln zł. Projekt podsumowano podczas przekazania Zespołowi Szkół Samochodowo-Budowlanych auta z oprogramowaniem diagnostycznym do praktycznej nauki zawodu.
Mon, 25 Jun 2018 06:32:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Kostrzyn | nieruchomości Zagórz | nieruchomości Obrzycko | nieruchomości Goleniów | nieruchomości Antoniew