Częstochowa - środa, 21 listopada 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Śmigiel, praca Lędziny, praca Skępe, praca Luboń, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Rudnik. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Częstochowa. Pamiątkowa tablica na podwójną rocznicę: niepodległości Polski i istnienia Politechniki
Tablica poświęcona 27. Pułkowi Częstochowy zawisła na budynku rektoratu Politechniki Częstochowskiej. W środę 21 listopada została uroczyście odsłonięta.
Wed, 21 Nov 2018 19:26:00 GMT

Zaczyna się budowa węzła przesiadkowego na Stradomiu. Utrudnienia na ul. Pułaskiego
W czwartek 22 listopada rozpoczną się prace przy budowie węzła przesiadkowego na Stradomiu. Kierowców czekają utrudnienia na ul. Pułaskiego.
Wed, 21 Nov 2018 18:01:00 GMT

Częstochowska zbiórka misiów. Pluszakami dzielimy się już tylko do piątku!
W wielu punktach Częstochowy, w tym w redakcji "Gazety Wyborczej" królują pluszowe misie. Wszystko za sprawą akcji "Podaruj misia dzieciom". Zabawki trafią do Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Częstochowie nr 1 i 5. Zbiórka trwa już tylko do piątku 23 listopada!
Wed, 21 Nov 2018 16:17:00 GMT

Nasi w Katowicach. Beata Kocik z częstochowskiego PiS wiceprzewodniczącą sejmiku województwa śląskiego
Była miejska radna z Częstochowy Beata Kocik została w środę 21 listopada wybrana wiceprzewodniczącą sejmiku województwa śląskiego.
Wed, 21 Nov 2018 14:28:00 GMT

Uniwersytet Jana Długosza ma nowego profesora. Mikhail Brik odebrał nominację w pałacu prezydenckim
Naukowiec z częstochowskiego Uniwersytetu Jana Długosza odebrał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy profesorską nominację. Jest pracownikiem Instytutu Fizyki na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym.
Wed, 21 Nov 2018 12:20:00 GMT

Jakub Chełstowski z PiS marszałkiem województwa śląskiego. "Melduję wykonanie zadania"
Nowym marszałkiem województwa śląskiego został w środę 37-letni Jakub Chełstowski z PiS. Jednym z jego zastępców wybrano Wojciech Kałuża, który tuż przed sesją przeszedł na stronę PiS, a został radnym z listy Koalicji Obywatelskiej.
Wed, 21 Nov 2018 11:48:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Siemianowice Śląskie | nieruchomości Zakopane | nieruchomości Koszalin | nieruchomości Nowy Sącz | nieruchomości Dąbrowa