Częstochowa - Wtorek, 17 lipca 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Trzebnica, praca Dynów, praca Wałbrzych, praca Błażowa, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Gajków. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Częstochowska Kapela Biesiadna "Grupa Romana" z laurami ogólnopolskiego festiwalu
Znany i popularny nie tylko w Częstochowie zespół wziął udział w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Podwórkowych, który w miniony weekend odbył się w Świeciu nad Wdą w województwie kujawsko-pomorskim.
Tue, 17 Jul 2018 07:45:00 GMT

Mają być plac zabaw i parking. Przetarg na zagospodarowanie klepiska przy ul. Staszica
Zarząd dróg w Częstochowie rozpisał właśnie przetarg na zagospodarowanie terenu dawnego dzikiego parkingu przylegającego do ul. Staszica. Na zaniedbanym terenie powstaną m.in. park linowy i tor do pumptracku.
Tue, 17 Jul 2018 06:10:00 GMT

Uczelnie w Częstochowie czekają na studentów. Kuszą nowymi kierunkami
W częstochowskich szkołach wyższych trwa rekrutacja przyszłych studentów. Pierwszy etap najszybciej - 16 lipca minutę przed północą - kończy Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza. Najprawdopodobniej przeprowadzi jednak także drugi nabór.
Mon, 16 Jul 2018 18:10:00 GMT

I po mundialu. Demontują strefę kibica w Częstochowie [ZDJĘCIA]
W niedzielę 15 lipca zakończyły się piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji, a już następnego dnia rozpoczęła się rozbiórka częstochowskiej strefy kibica na pl. Biegańskiego.
Mon, 16 Jul 2018 16:40:00 GMT

"Balonowa Jura". We wtorek specjalny dodatek z "Wyborczą"
Z okazji trwających od czwartku do niedzieli 19-22 lipca w Janowie i Olsztynie na Jurze Balonowych Mistrzostw Polski ukaże się specjalny dodatek do "Gazety Wyborczej".
Mon, 16 Jul 2018 15:05:00 GMT

Daj się oprowadzić po wystawie "Beksiński. Granice realności"!
Miejska Galeria Sztuki prezentuje wystawę "Beksiński. Granice realności". Wydarzeniu towarzyszy cykl oprowadzań dla zwiedzających. Przewodniczą jest dr Barbara Major. Najbliższe takie spotkanie odbędzie się 18 lipca.
Mon, 16 Jul 2018 13:15:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Suchań | nieruchomości Chodecz | nieruchomości Bardo | nieruchomości Suwałki | nieruchomości Blizne Łaszczyńskiego