Częstochowa - Sobota, 22 września 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Sokółka, praca wielkopolskie, praca Tomaszów Lubelski, praca Bierutów, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Rąbień. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Jasna Góra. Po raz pierwszy seniorzy zjadą na "narodową pielgrzymkę"
Pierwsza Narodowa Pielgrzymka seniorów odbędzie się w sobotę, 22 września na Jasnej Górze. Początek o godz. 10.
Fri, 21 Sep 2018 16:32:00 GMT

Galeria Jurajska ma w ofercie trzy nowe sklepy
Tylko w ciągu ostatniego miesiąca w Galerii Jurajskiej otwarto trzy nowe sklepy. To nie koniec zmian, najemcy działający od lat w centrum handlowym poszerzają swoją działalności i powiększają sklepy, a także je modernizują.
Fri, 21 Sep 2018 13:54:00 GMT

Częstochowa. Zabrzmią dzwony. 21 września to Międzynarodowy Dzień Pokoju
Gdy w piątek 21 września o godz. 18 rozdzwonią się dzwony w częstochowskich kościołach, nie bójcie się. Nie obwieszczą żadnej tragedii. Zadzwonią dla pokoju.
Fri, 21 Sep 2018 11:40:00 GMT

Młodzi idą na wybory pierwszy raz. "Wierzę, że mój głos ma znaczenie"
- Problem z naszym pokoleniem polega na tym, żeby nam się coś spodobało - mówi Michał Borkowski, który w jesiennych wyborach samorządowych zagłosuje po raz pierwszy w życiu. - A spodoba się, jeśli będzie w tym można dostrzec jakąś wartość.
Fri, 21 Sep 2018 09:40:00 GMT

Jura - co z parkiem narodowym, odbudowywać zamki czy nie? [DEBATA]
Tego, co na Jurze straciliśmy, uratować się nie da, mamy pozamiatane, ale trzeba chronić to, co pozostało - uznali uczestnicy konferencji "Jura Idei", poświęconej przyszłości jednego z najatrakcyjniejszych rejonów turystycznych Polski. Zaapelowali o lobbing na rzecz utworzenia Jurajskiego Parku Narodowego.
Fri, 21 Sep 2018 09:30:00 GMT

Wielka siatkówka wraca do Częstochowy. Jeszcze w tym roku obejrzymy finał Klubowych Mistrzostw Świata
W grudniu Częstochowa będzie gospodarzem finałowych zmagań Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. W Hali Sportowej Częstochowa zagrają cztery najlepsze drużyny klubowe świata wyłonione wcześniej w rozgrywkach grupowych z udziałem 8 zespołów.
Fri, 21 Sep 2018 09:25:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Niemodlin | nieruchomości Kluczbork | nieruchomości Ostrzeszów | nieruchomości Włocławek | nieruchomości Bielikowo