Częstochowa - Piątek, 23 lutego 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Byczyna, praca Drawno, praca Raciąż, praca Opatów, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Dworki. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Silne mrozy w Częstochowie. Zwracajmy uwagę na bezdomnych
Na najbliższe dni synoptycy przewidują silne mrozy w Częstochowie. Temperatura nad ranem może spaść nawet do -15 stopni Celsjusza. Osoby bezdomne, które nie zdecydują się na nocleg w ogrzewalni, w nocy z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek będą mogły liczyć na ciepłe pożywienie i herbatę.
Fri, 23 Feb 2018 14:40:00 GMT

Zmarł Ryszard Strojec, zasłużony częstochowski pedagog i muzyk
Dla wielu młodych artystów był on mentorem, ceniono go nie tylko jako multiinstrumentalistę, ale przede wszystkim jako człowieka, prawdziwego pedagoga z pasją. Częstochowianin zmarł 22 lutego. Miał 68 lat.
Fri, 23 Feb 2018 10:15:00 GMT

Blisko 40 proc. uczniów z Częstochowy pije alkohol. Jest raport
Centrum Profilaktyki i Reedukacji "Atelier" z Krakowa przedstawiło wyniki badań wśród uczniów częstochowskich szkół. Pytano o alkohol, narkotyki, przemoc. Do picia alkoholu przyznało się 39 proc. ankietowanych, do zażywania narkotyków - 8 proc.
Fri, 23 Feb 2018 06:49:00 GMT

Firma z Bełchatowa złożyła najtańszą ofertę na zadaszenie lodowiska w Częstochowie
Częstochowska "Przemysłówka" odpadła w rywalizacji o budowę dachu nad sztucznym lodowiskiem przy ul. Boya-Żeleńskiego. Ofertę, która mieściła się w budżecie przeznaczonym na ten cel, złożyła firma z Bełchatowa.
Fri, 23 Feb 2018 05:25:00 GMT

Członek Brygady Świętokrzyskiej założył w Częstochowie katownię. Za wiedzą Niemców
Ukryta na tyłach bloku willa ma adres Jasnogórska 25a. Ot - można by rzec - relikt dawnej ogrodowej Częstochowy. Z tą jednak różnicą, że budynek skrywa makabryczną historię minionej wojny. Była to katownia "założona" - najprawdopodobniej za wiedzą Niemców - przez żołnierza Brygady Świętokrzyskiej NSZ Huberta Jurę, ps. "Tom".
Thu, 22 Feb 2018 19:50:00 GMT

Kolejna stulatka w Częstochowie. Nie paliła papierosów, dużo czytała
Marianna Stefanek obchodziła jubileusz w rodzinnym gronie i z władzami miasta.
Thu, 22 Feb 2018 16:45:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Radków | nieruchomości Szklarska Poręba | nieruchomości Kalisz Pomorski | nieruchomości Żmigród | nieruchomości Domasławice