Częstochowa - Czwartek, 26 kwietnia 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Dąbrowa Górnicza, praca Parczew, praca Gozdnica, praca Hajnówka, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Borowina. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


"Magazyn Częstochowa". Sześć "filmowych" wycieczek i gigantyczny mural
Odpocznijmy w długi weekend od błędów - pisze w edytorialu, zapowiadającym piątkowy "Magazyn", Tomasz Haładyj, redaktor naczelny częstochowskiej "Wyborczej".
Thu, 26 Apr 2018 10:25:00 GMT

Uniwersytet w Częstochowie. Jeszcze nie powstał, a już zagrożony
Czy Częstochowie grozi, że po czterech miesiącach radości straci uniwersytet? Tak można rozumieć zapisy ekspertyzy Biura Analiz Sejmowych o ustawie reformującej szkolnictwo wyższe.
Thu, 26 Apr 2018 09:15:00 GMT

Frytka OFF-jazd. Festiwal w Częstochowie otworzy słynna Hańba!
Koncert krakowskiej Zbuntowanej Orkiestry Podwórkowej Hańba! zainauguruje tegoroczną odsłonę Festiwalu Frytka OFF-jazd, który 15 czerwca odbędzie się w Parku Lisiniec.
Thu, 26 Apr 2018 07:21:00 GMT

Radni w Częstochowie pochylili się nad alkoholem. O nocnej prohibicji nie było mowy
Częstochowska rada miasta ustaliła nowe limity na sprzedaż i wyszynk alkoholu. Musiała, bo zmieniła się Ustawa o wychowaniu w trzeźwości.
Thu, 26 Apr 2018 04:23:00 GMT

Częstochowa. "Bańki Miłości" unosiły się nad placem Biegańskiego [ZDJĘCIA]
Radości było naprawdę sporo. Gdy do gry wkraczają mydlane bańki, każdy może poczuć się jak dziecko. Do takiej pozytywnej zabawy zachęcił happening "Bańki Miłości" zorganizowany w Częstochowie z okazji Światowego Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej.
Wed, 25 Apr 2018 17:11:00 GMT

Premierowy koncert w częstochowskim teatrze. To (nie)pożegnanie Piotra Machalicy
"MACHALista przebojów" to najnowsza propozycja w repertuarze Teatru im. Mickiewicza. Wydarzenie poświęcono Piotrowi Machalicy, który żegna się ze stanowiskiem dyrektora artystycznego instytucji. Premierę zaplanowano na 29 kwietnia.
Wed, 25 Apr 2018 14:05:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Chodzież | nieruchomości Wyszków | nieruchomości Działoszyce | nieruchomości Wronki | nieruchomości Boboszów